رئیس شورای شهر تهران:

آمریکا در راه مبارزه با ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه آمریکا در راه مبارزه با ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند گفت: کسانی که خود را یاران امام می‌دانستند، به مسیر انقلاب بازگردند.

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجو خبر در ارتباط با هفته حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: یکی از نمادهای مهم و برجسته این هفته شهید بهشتی و یارانش بودند که به طور ناجوانمردانه‌ای ترور شدند و به شهادت رسیدند.

وی در ادامه با وفاداری ملت ایران اشاره کرد و افزود:‌ سال‌ها بعد از حوادثی چون ترور نافرجام آیت‌الله خامنه‌ای، توطئه در زندان اوین و شهادت شهید کچویی، ترور حزب جمهوری اسلامی در روز هفتم تیر که شهادت دکتر شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یارانش را در پی داشت، ملت ایران یاد این هفته را با نام حقوق بشر آمریکایی زنده می‌دارند و علاقه و محبت خود را نسبت به شهدایی که در این راه هدیه کرده‌اند،‌ نشان می‌دهند.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: خون‌هایی که پای نهال انقلاب ریخته شد، باعث تنومند و قدرتمند شدن انقلاب اسلامی شد به گونه‌ای که امروزه آمریکا برای مبارزه با ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و تمام سعی‌اش را در این راه به کار گرفته است.

چمران در ادامه اظهاراتش خاطرنشان کرد: ما از شهید بهشتی الگو می‌گیریم که به آمریکا باج نداد و همیشه در مقابلش ایستاد و چه خوب است کسانی که خودشان را یاران شهید بهشتی می‌دانستند و هنوز هم می‌دانند، به راه شهید بهشتی، امام خمینی (ره) و در مجموع انقلاب برگردند.

وی در پایان تاکید کرد: هدف اصلی امام خمینی (ره)، یارانش و شهدای مدافع حرم نیز حفظ اقتدار ایران و مبارزه با آمریکا بوده و است که ما باید ادامه‌دهنده و پیرو راه این بزرگان باشیم تا به عزت ملی ما آسیبی وارد نشود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *