افتتاحیه طرح ولایت استانی با حضور حجت السلام و المسلمین دکتر رستمی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

امسال طرح ولایت استانی با نام شهید والا مقام مصطفی صدرزاده در حال برگزاری است این طرح کار خود را در روز چهارشنبه سوم مردادماه با حضور اساتید و مسئولین محترم دانشگاه فیروز کوه و بسیج دانشجویی استان تهران آغاز نمود.

به گزارش خبرنگار دانشجو خبر/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه حجت السلام و المسلمین دکتر رستمی در ابتدای سخنان خود در آیین افتتاحیه طرح ولایت استان تهران به این نکته اشاره کردند که اگر بخواهیم به تمام معنا به جهان سلطه پیدا کنیم بهترین حربه ای که میتوانیم داشته باشیم علم است قرآن کریم می فرماید:هیچ وقت دانایان با نادانان مساوی نیستند ، بزرگ ترین و قدرتمندترین حربه علم است که مقام معظم رهبری فرمودند:(اول درس، دوم درس، سوم هم درس)

وی در ادامه سخنان خود افزود:در دوران دبیرستان که بودیم آیت الله علم الهدی در مسجد امام جعفر صادق امام جماعت بودند ،ما درس فلسفه و معادشناسی ایشان میرفتیم .

ایشان آن زمان فرموده بودند: که با چه سلاحی ،با چه حربه ای می خواهید در مقابل جهان بایستید ، با شعار و فریاد که نمی شود . من خودم به دانشجویان بسیجی میگویم شما عادل باشید شما شبه ایجاد کنید ،شما حرف بزنید، بگذارید آنها بیایند دفاع کنند ،متاسفانه همچین چیزی کم دیده می شود.

ایشان در پایان صحبت های خویش از آقای حشمتی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ، معاون فرهنگی دانشگاه آقای جهانگیری فرد، آقای بخشی مسئول دفتر جنوب و آقای کمانکش مسئول دفتر جنوب غرب تشکر و قدردانی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *