بازدید واعظی و صالحی امیری از غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای

وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین رویداد تجربی و بین المللی صنعت بازی های رایانه ای بازدید کردند.

به گزارش دانشجو خبر، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین رویداد تجربی و بین المللی صنعت بازی های رایانه ای Tehran Game Convention T.G.C که در مرکز همایش‌های صدا و سیما در حال برگزاری است، بازدید کردند.

این رویداد تجربی و بین المللی که با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت Game Connection فرانسه برگزار شد، نخستین رویداد تجاری (B2B) بین‌المللی صنعت بازی‌های رایانه‌ای به حساب می آید. در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰۰ ناشر و تولید کننده بازهای رایانه‌ای معتبر از سراسر دنیا حضور دارند که علاوه بر معرفی بازی‌ها، تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار خواهند داد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در این رویداد ارائه با ۶ بازی تولید شده از سوی کانون دانشجویی بازی‌های رایانه‌ای خود شامل ۲بازی کامپیوتری به نام‌های مدافعان حرم و illusion و چهار بازی موبایلی به نام های الکترون جو، هفت سین، آزمایشگاه هیگن و دانشجو در غرفه ۳۵ حضور دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین هم با بازی های جنگ کنکوری، محافظ، سانجو، چهار چرخ ۴wheelers , quiz bobi در این نمایشگاه حضور دارد.

واحد کاشان هم سومین واحد دانشگاه آزاد اسلامی است که با معرفی بازی ها و شتاب دهنده «فاتحان ثریا» در این رویداد تجربی و بین المللی حضور یافته است.

انتهای پیام/

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *