در دانشگاه های پیام نور استان تهران؛

برگزاری اردوی یک روزه گلاب گیری کاشان

محمدرضایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در گفتگو با دانشجوخبر از برگزاری اردوهای یک روزه گلاب گیری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش دانشجوخبر؛ محمدرضایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در گفتگو با دانشجوخبر از برگزاری اردوهای یک روزه گلاب گیری در این دانشگاه خبر داد.

 

رضایی گفت: اردیبهشت ماه فصل گلاب گیری است و از همین رو برنامه ریزی کردیم تا دانشجویان علاقه مند را در سفری تفریحی و یک روزه برای مشاهده گلاب گیری به اردو ببریم.

 

وی افزود: تاکنون بیش از 300 نفر از دانشجویان برای شرکت در اردوی یک روزه ثبت نام کرده اند و ما آنها را در قالب 8اتوبوس به کاشان خواهیم برد. این برنامه از امروز شروع شده و تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران گفت: هزینه ی این سفر 5هزار تومان می باشد که 30هزار تومان آن را دانشجوها می دهند و مابقی توسط دانشگاه پیام نور پرداخت می شود.

 

وی افزود: در این سفر یک روزه که از ساعت 7صبح تا 9شب می باشد از قمصر، باغ فین، خانه طباطبایی های کاشان بازدید خواهد شد. این برنامه برای دومین سال است که در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مددی پاسخ

    سلام چجوری ثبت نام کنیم ?