بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و تجلیل از دانشجو معلمان جهادگر بسیجی دانشگاه فرهنگیان اردبیل

حاج آقای زمانی مسؤل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان نیز ضمن تبریک روز به یاد ماندنی 9 دی، این روز را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مطرح کرده و از خداوند منان بصیرت توأم با پیروی از ولایت را بر همگان خواستار شدند.

به گزارش دانشجو خبر،مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، روز میثاق امت با ولایت و آئین تجلیل از دانشجو معلمان جهادگر بسیجی در محل سالن همایش پردیس علامه طباطبایی اردبیل با حضور جمعی از اساتید، همکاران و دانشجو معلمان جهادگر بسیجی پردیس ها و مراکز دانشگاهی تابعه برگزار گردید.

در این مراسم دکترعبدی مدیریت امور پردیس های استان اردبیل ضمن خیرمقدم به میهمان ویژه مراسم جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین فیاضی نماینده محترم ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان و حاضران در مراسم و تشگرو قدردانی از زحمات و هماهنگی های صورت گرفته توسط مسؤل محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان حاج آقای زمانی برای برگزاری مراسم ودعوت از میهمان ویژه، درخصوص ولایت و بار معنایی آن و مسئولیت سنگین و جایگاه رفیع ولایت و کسانی که در مسیر ولایت مداری گام برداشته اند اشاره کرده و امیدوار شدند در مسیر الهی و پیروی از ولایت حرکت کنیم.

همچنین حاج آقای زمانی مسؤل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان نیز ضمن تبریک روز به یاد ماندنی ۹ دی، این روز را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مطرح کرده و از خداوند منان بصیرت توأم با پیروی از ولایت را بر همگان خواستار شدند.

در ادامه مراسم حاج آقای فیاضی نماینده محترم ولی فقیه در سپاه استان، جامعه ای را موفق دانست که در مقابل فتنه آگاه و با بصیرت باشد. هر شخصی در هر مقامی باید آگاه و اهل بصیرت به زمان باشد به روز بودن و آگاهی به مسائل سیاسی و شیطنت هایی که در دنیا یر علیه ما صورت می گیرد را یادآور شده دلیل دشمنی استکبار جهانی با نظام اسلامی را پیروی از ولایت و اتحاد امت اسلامی وعدم زانو زدن در برابر خواسته های امریکا بیان نمودند.

در پایان مراسم نیز از دانشجو معلمان جهادگر بسیجی با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *