در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

بیمارستان امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افتتاح شد

بیمارستان امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش دانشجو خبر،بیمارستان امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، دکتر علیرضا منادی معاون پارلمانی و حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی به بهره برداری رسید.

دکتر رسولی در مراسم افتتاح این بیمارستان گفت: بیمارستان آموزشی و درمانی امام رضا(ع) پس از اخذ موافقت اصولی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینی به مساحت ۱۷ هزار و ۵۲۶ مترمربع و با زیربنایی به مساحت ۱۱ هزار و ۸۵۴ مترمربع احداث شده است.

وی افزود: در حال حاضر تمامی بخش‌های بستری، درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی، واحد پاراکلینیک، داروخانه و اورژانس تجهیز شده و در حال ارائه خدمات به مراجعان است.

دکتر رسولی تصریح کرد: این بیمارستان دارای ۱۰۸ تخت بستری عادی و ویژه، ۴ بخش بستری جراحی، دو بخش ICU با ۱۲ تخت ویژه، دو بخش اتاق عمل با ۶ تخت اتاق عمل، واحدهای رادیولوژی، آزمایشگاه و درمانگاه صبح و کلینیک ویژه عصر است.

 

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *