در اعتراض به سند 2030 صورت گرفت

تجمع جمعی از نخبگان دانشجویی و طلاب در مقابل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی + گزارش تصویری

جمعی از نخبگان دانشجویی و طلاب صبح امروز با حضور در مقابل ساختمان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار اجرای فرمان مقام معظم رهبری در بحث سند 2030 شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دانشجو خبر، جمعی از نخبگان دانشجویی و طلاب صبح امروز با حضور در مقابل ساختمان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار اجرای فرمان مقام معظم رهبری در بحث سند 2030 شدند.

شایان ذکر است، بیشتر این جمع معترض را اساتید حوزه و دانشگاه و جمعی از دانشجویان نخبه دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع) و سایر دانشگاه‌های معتبر تشکیل می‌دادند.

گفتنی است، نمایندگان نخبه دانشجو در پایان در جلسه‌ای کوتاه با مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تحویل طومار امضا شده توسط آحاد مردم، خواستار اجرای فرامین مقام معظم رهبری در بحث 2030 و جلوگیری از تصویب این سند شدند.

از نکات جالب این تجمع می‌توان به پلارکاردهایی که در دست معترضین بود اشاره کرد. دست نوشته‌هایی که بر روی آن‌ها جملاتی هم‌چون «خطر برجام فرهنگی»، «از شورای عالی انقلاب فرهنگی گله‌مندیم»، «سند تحول بنیادین آموزش و پروش؛ نه سند ننگین غربی» و «به سند ایرانی اسلامی باید عمل کنید» نقش بسته بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *