جوان بوشهری معادلات استقلال را به هم می‌زند

جدال دوستانه با نساجی باعث شد تا استقلالی ها برای اولین بار از خرید جدید و جوان بوشهری رونمایی کنند، بازیکنی که با نمایش خود نشان داد می تواند معادلات را در این تیم پرمهره به هم بزند.

به گزارش دانشجو خبر، استقلال در اولین بازی تدارکاتی خود در پیش فصل به مصاف تیم دسته اولی نساجی رفت و موفق شد اولین برد خود در بازی های دوستانه را با خریدهای جدید به ثبت برساند. بردی که هنرنمایی برخی خریدهای جدید در ثبت آن کاملا مشهود بود و ثابت کرد آنها می توانند در روزهای دشوار پیش رو عصای دست منصوریان شوند.

یکی از این خریدهای خوب مهدی قائدی جوان جویای نام بوشهری نام داشت، بازیکنی که در بدو ورود به استقلال لقب “باشوی کوچک” را به خود اختصاص داد و با سرو صدایی که در راه آبی پوش شدن به راه انداخت در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفت. قائدی دیروز در مصاف با نساجی این فرصت را پیدا کرد تا برای اولین بار با پیراهن استقلال در جمع مهره های سرشناس به میدان برود و توانایی های خود را به رخ بکشد.

بازیکنی که از او به عنوان یکی از ستاره های آتی فوتبال ایران نام برده می شود آن هم با آن پاهای عجیب و غریب و تکنیک ناب جنوبی ها. قائدی در مقابل نساجی روز پرفروغی را پشت سر گذاشت هم تکنیک خود را به رخ کشید، هم تاکتیک پذیر نشان داد از همه مهم تر در قامت یک مدعی جدی حضور در پست وینگر نامش را بر سر زبان ها انداخت تا در مجموع خریدی نشان دهد که اگر اعتماد را پشتوانه خود ببیند می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

باشوی کوچک استقلالی ها می توانست با ثبت نامش در بین گلزنان بازی روز پرفروغ تری نیز تجربه کند اما به اشتباه گل سالم این بازیکن بوشهری مردود اعلام شد. بله، می توان از مهدی قائدی به عنوان یکی از خریدهای زیرکانه استقلال در میان تمام ریخت و پاش های تابستانه باشگاه نام برد که ارزش سرمایه گذاری را داشت به خصوص با نمایشی که مقابل نساجی ارائه داد دل همه هواداران و حاضران در کنار زمین را ربود.

انتهای پیام/

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *