دبیر کل خانه کارگر:

حوادث دهه ۶۰ به هیچ وجه قابل گذشت نیست/ آمریکا؛ سدی بزرگ در برابر آزادی‌خواهان

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه هر کشوری که بخواهد ندای آزادی سر بدهد با آمریکا طرف است، گفت: جنایاتی که در دهه ۶۰ انجام دادند، به هیچ وجه قابل گذشت و فراموشی نیست.

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار دانشجو خبر در ارتباط با سیاه‌نمایی‌های کشور آمریکا در چند ماه اخیر در منطقه بیان داشت: کشورهای قدرتمند از هر مناسبتی سوء استفاده می‌کنند یا به عبارتی فاسدان، دور اسم‌ها و عناوین خوب جمع می‌شوند و با بدها کاری ندارند.

وی ادامه داد: هدف اصلی فاسدان، از راه به در کردن و خراب کردن خوبی‌هاست و آمریکا نیز چنین نقشی را ایفا می‌کند. کشورهایی که بخواهند قد علم کنند و ندای آزادی سر بدهند با آمریکایی‌ها مواجه می‌شوند.

دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران در ادامه عنوان کرد: دولت‌های غربی از سال‌ها پیش یعنی حدود ۵۰ یا ۶۰ سال قبل به دشمنان و مخالفانشان حمله می‌کنند. آن‌ها داعش را خلق کردند و سپس خواستار نابودی آن شدند در صورتی که چنین موضوعی با قوانین بین المللی و حقوق بشر منافات دارد.

محجوب ادامه داد: آمریکایی‌ها برای پنهان کردن سیاه نمایی‌های خودشان به مخالفان حمله می‌کنند تا اذهان عمومی را پرت کنند. این شیوه آن‌هاست؛ وقتی شحصی به آن‌ها انتقاد می‌کند، حواس عوام را به موضوع‌های مختلف پرت می‌کنند تا پاسخگوی منتقدان نباشند.

وی هم‌چنین یادآور شد: در دهه ۶۰ و به‌ویژه سال ۶۰ اتفاقات بزرگی رخ داد که مقام معظم رهبری هم بر لزوم زنده نگه داشتن یاد آن‌ها تاکید کردند و ما باید مراقب باشیم تا جای شهید و جلاد عوض نشود.

محجوب این حوادث ناگوار را ناگوار دانست و تاکید کرد: در این دهه اتفاقات بزرگی رخ داد که قابل فراموش کردن نیستند. جنایاتی که در دهه ۶۰ انجام دادند، به هیچ وجه قابل گذشت و فراموشی نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها عوامل جنایات صورت گرفته در این دهه را می‌شناختند اما هیچ تحرکی نداشتند و سکوت کردند. آن‌ها نه تنها کمک نکردند بلکه باعث فرار کردن عوامل توطئه و جنایت شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *