دکتر بالایی:

حین جنگ افسر جنگ نرم وظایفی دارد ، اولین و اصلی ترین وظیفه ای که در جبهه مهم است ، شناخت لجمع دشمن و خط حد است ، لجمع به معنای خط مقدم می باشد.

حوزه بسیج دانشجویی با یک نقشه عملیاتی برای مقابله با دشمن در عرصه جنگ نرم در محیط دانشگاه پنج سال حرکت کند، چه شما حضور داشتید چه نداشتید اگر مسئول واحدی شدید اقدامات را به گونه ای جامع ببینید که یک برنامه منسجمی برای حمله به دشمنان داشته باشید ، تا کالک عملیاتی نداشته باشید نمی دانید شب به خط باید زد یا روز ، کجا عملیات واقعیت کجا عملیات ایضایی

به گزارش خبرنگار دانشجو خبر ،جناب آقای دکتر بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی در افتتاحیه طرح ولایت استانی تهران با یادآوری این نکته در رابطه با جنگ نرم و نقش آفرینی که شما دانشجویان بسیجی به عنوان افسران جنگ نرم به تعبیر حضرت آقا باید انجام بدهید.
شاید خیلی وقت ها که موضوع جنگ نرم مطرح می شود بیشتر از رهیافت منفعلانه به بحث جنگ نرم می پردازیم

رهیافت منفعلانه به این معناست که ببینید کنگره آمریکا علیه ایران چه اقداماتی انجام می دهد

دکتر بالایی در ادامه سخنان خود افزود :

حین جنگ افسر جنگ نرم وظایفی دارد ، اولین و اصلی ترین وظیفه ای که در جبهه مهم است ، شناخت لجمع دشمن و خط حد است ، لجمع به معنای خط مقدم می باشد.

در اوایل جنگ زمانی که بر خط مقدم های خود شناسایی خوبی نداشتیم ، در منطقه بهمن شیر نیروهای خودی مقابل هم می جنگیدند ، این به خاطر عدم شناخت درست و اشراف بر جبهه دشمن می باشد.

وی در پایان به این مورد تاکید کرد که اگر مسئول حوزه بسیج دانشجویی شدید، پیش پای خودتان را نبندید، طوری برنامه ریزی کنید که حوزه بسیج دانشجویی با یک نقشه عملیاتی برای مقابله با دشمن در عرصه جنگ نرم در محیط دانشگاه پنج سال حرکت کند، چه شما حضور داشتید چه نداشتید اگر مسئول واحدی شدید اقدامات را به گونه ای جامع ببینید که یک برنامه منسجمی برای حمله به دشمنان داشته باشید ، تا کالک عملیاتی نداشته باشید نمی دانید شب به خط باید زد یا روز ، کجا عملیات واقعیت کجا عملیات ایضایی

آخرین هم مورد توکل و توسل به خداست ، مطمئن باشید هر چقدر هم فکر کنید و تجهیز باشید تا خدا نخواهد اثر ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *