دشمن از توان علمی ما وحشت دارد

به همت پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نشست معرفتی حلقه صالحین با حضور سردار سرتیپ پاسدار شیخی، مسؤل حوزه نمایندگی ولی فقیه، مسؤل نظارت و تأیید صلاحیت سپاه ناحیه دماوند، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دماوند، رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در شرق استان تهران، جمعی از ایثارگران، بسیجیان و خانواده شهداء در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش دانشجو خبر،حجت الاسلام سراج امام جمعه موقت بخش رودهن و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تسلیت ایام محرم و شهادت جمعی از هموطنان در حمله تروریستی اهواز گفت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری گرامیداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و دفاع مقدس به خاطر ارزش های موجود میراث گرانبهایی است که رزمندگان اسلام برای آیندگان خود به یادگار گذاشته اند.
در ادامه سردار شیخی، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران در جمع اساتید، کارکنان و ایثارگران دانشگاه اظهار داشت: انقلاب اسلامی به خوی همچنین گفت: تولید سلاح و موشک برای نجنگیدن است و ما هر اندازه که بنیه دفاعی خود را قوی کنیم به همان اندازه چشم طمع دشمنان را از خود دور خواهیم کرد.اطر خیل ارزش های معنوی تحولی عظیم در سطح منطقه و دنیا پدید آورده است.
وی در ادامه گفت: با عنایت به اینکه دفاع مقدس نعمات و برکاتی داشته است که ما وظیفه داریم آن ها را نشر و گسترش دهیم، اظهار داشت: دشمن از توان علمی ما وحشت دارد و باتوجه به شتاب علمی کشور با توکل به وعده الهی در آینده نزدیک تبدیل به قطب علمی دنیا خواهیم شد.
سردار شیخی خاطر نشان کرد: اهداف دشمن سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و ما در جنگ به پیروزی قطعی دست یافتیم، زیرا حتی یک وجب از خاک خود را واگذار نکردیم و این یکی از دستاوردهای دفاع مقدس بود. ما اگر نتوانیم روی پای خود بایستیم دشمن از ما رویگردان نخواهد بود و جز به نابودی ما راضی نخواهد شد.
وی در پایان اشاره کرد: حرکت در مسیر ولایت فقیه موجب وحدت، انسجام و همدلی در بین آحاد مردم می شود و با مرز بندی صحیح با دشمن و شناخت نقشه راه به قلل رفیع ملی و بین المللی فاتح خواهیم شد.

ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی است.
سیدابوالقاسم هاشمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) واحد رودهن گفت: هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد، تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس که پر از عشق، ایثار و مقاومت است و دعای پرچمدار وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام روح الله ( ره )، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند .

وی گفت: ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است. حدیث ۸ سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرزو بوم اسلامی را نگاشته اند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) واحد رودهن گفت: بر خود می بالیم در دانشگاهی نفس می کشیم که با تقدیم ۵ شهید دفاع مقدس و مدافع حرم و نیز حضور همکاران ایثارگر همچون نقطه ای برجسته در تارک حماسه های جنگ و انقلاب می درخشد. خداوند متعال را شاکریم که در زمان غیبت امام عصر ( عج ) مفتخر به نعمت بزرگ ولایت مداری تحت زعامت حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله ) هستیم. بر دستان پاک پدران و مادران شهدا بوسه می زنیم و خاک پای جانبازان و ایثارگران سرافراز را توتیای چشمانمان می کنیم
در پایان حاضرین با حضور در جوار مزار مطهر شهید گمنان و مراسم غباروبی و عطرافشانی، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *