مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور سردار شاهچراغی فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام)- استان تهران ،دکتر نیک روش ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از مسئولین و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران و دانشجویان بسیجی در سالن شیخ طوسی دانشگاه قرآن و حدیث شهرری برگزار شد.

به گزارش دانشجو خبر / مراسم تکریم و معارفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور سردار شاهچراغی فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام)- استان تهران ،دکتر نیک روش ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از مسئولین و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران و دانشجویان بسیجی در سالن شیخ طوسی دانشگاه قرآن و حدیث شهرری برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مجید درویشی مسئول قبلی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران سخنرانی کردن ایشان در سخنان خود به این نکته توجه داشتن که پایداری از مواضع انقلاب اسلامی در دانشگاه ها بر عهده بسیج دانشجویی می باشد رسالتی که امروزه نقشش در هندسه انقلاب اسلامی به مصابح پاسداری از تنگه احد است.تنگه احد انقلاب اسلامی تنگه احد جنگ نرم است اگر خدایی نکرده ما غفلت کنیم و به دنبال زخارف دنیایی و مسائل حاشیه ای برویم پیامبر مورد صدمه قرار می گیرد آن چیزی است که ما در مجموعه استان در این مدت توفیق داشتیم خدمت دوستان باشیم و به دنبال آن برویم.

در ادامه مراسم سردار شاهچراغی فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا (علیه السلام)- استان تهران ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجید درویشی نکاتی را در مورد مسائل کشور مورد بررسی قرار داد.

دکتر نیک روش ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی با تشکر از زحمات مجید درویشی در راستای بهبود بسیج دانشجویی نکاتی را بیان نمود .

در آخر مراسم جناب آقای اسماعیل حشمتی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ضمن تشکر از زحمات اقای درویشی ، سرافرازی در پست جدید را برای ایشان از خداوند مسعلت نمودند.

در این مراسم با تقدیر از تلاشهای مجید درویشی مسئول قبلی، اسماعیل حشمتی به عنوان مسئول جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران معرفی شد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *