راهیان نور متفاوت

ویژه برنامه معبر آسمانی/اردوگاه شهید کلهر

امسال راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران علاوه بر اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی برنامه های ویژه فرهنگی در اردوگاه کلهر برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو خبر،امسال حدود هفت هزار نفر از دانشجویان دانشگاه های کشور برای بازدید از مناطق عملیاتی محل استراحت و اسکان خود را  اردوگاه کلهر قرار دادند.
قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج دانشجویی استان تهران امسال در اردوگاه کلهر اندیمشک به منظور ارائه خدمات ویژه فرهنگی به کاروان های دانشجویی مستقر شده بود تا بتواند هرچه بهتر به زائران خدمت رسانی کند.
از جمله این خدمات می توان به راه اندازی ستاد پشتیبانی از کاروان ها ،راه اندازی رادیو کلهر برای اولین بار در برنامه های استان تهران ،سینما در اردوگاه کلهر ،استقرار جشنواره عمار و سینما مارکت ،غرفه عرضه محصولات فرهنگی،هیئت دانشجویی و
برای اولین بار رزم نمایش با محتوای جبهه مقاومت و نقش انقلاب اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد.
برنامه معبر اسمانی فضاسازی لحظه هایی از جنگ بود برای کسانی که تا به حال صدای تیر اندازی و انفجار های میدان های جنگ را نشدیده بودند.
با گذشتن از معبر اسمانی در انتهای معبر روایت گری راویان برجسته را به همراه داشت.
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران تمام سعی تلاش خود را کرده است تا بتواند صحنه ها و اتفاقات جنگ را برای دانشجویان تداعی کند.
امسال طی جلسه ای که با سردار باقرزاده مسئول کمیته جست وجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح  گذاشته شد مقرر شد در بازه زمانی اعزام دانشجویان میزبان دو شهید گمنام در اردوگاه کلهر باشیم و در اخر برنامه پیکر مطهر این دو شهید گمنام با برنامه ویژه ای که گرفته شد در اردوگاه شهید یدالله کلهر تدفین شدند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *