کوک موسیقی در دانشگاه آزاد پرند؛

موسیقی، خوانندگی و اختلاط در حضور نماینده اصلاح طلب مجلس + فیلم

جریان ضداسلامی با نفوذ در دانشگاه های کشور قصد استحاله ارزشهای اسلامی و قبح زدایی را دارد و متاسفانه عده ای از مسئولین دانشگاه ها و وزارت علوم توجه ای به این موارد نداشته و اتفاقات تلخی به وقوع پیوسته که…

به گزارش دانشجوخبر؛ گزارش تحلیلی: رهبر معظم انقلاب آبان ماه سال گذشته در دیدار با جمعی از روئسا و مسئولین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به نکات مهمی اشاره کردند که بعضی از آنها در دیدارهای قبلی هم مورد توجه و تذکر ایشان واقع شده بود.

 

مهمترین بخش تذکرات رهبر انقلاب به مسئولین دانشگاه ها در مورد دو مسئله در دانشگاه ها و کشور بود. یک ابزار گلایه از کاهش رتبه و رشد علمی کشور و دو گلایه از برنامه های ضدفرهنگی و ضداسلامی ای که به اسم برنامه های فرهنگی در دانشگاه ها اجرا میشود.

 

خبرها و گزارش ها از دانشگاه های کشور نشان می دهد که یکی از دلایل اصلی کاهش رشد علمی در دانشگاه ها، همین برنامه های ضدفرهنگی است که باعث انحراف فضای دانشجوها از مسیر صحیح علمی و فرهنگی شده است. طبیعی است که اگر محیط دانشگاه ها از اهداف و رسالت های خود منحرف شود، نباید انتظاری داشت تا رشد علمی ای که در ده سال گذشته بوجود آمده بود همچنان ادامه یابد.

 

رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با رئسای دانشگاه ها  فرمودند: «برخی کار فرهنگی را با کنسرت و اردوهای مختلط اشتباه گرفته اند و برای توجیه کار غلط خود می گویند، دانشجویان باید شاد باشند! شاد بودن برای هر محیطی خوب است، اما به چه قیمتی؟ به قیمت برگزاری مراسم و اردوهای مختلط؟ مگر غربی ها از اختلاط چه بهره ای جز جنایات کنونی جنسی برده اند که ما بدنبال پیروی از همان شیوه ها هستیم. کار فرهنگی ماهیت دیگری دارد، مسئولین فرهنگی دانشگاهها بفهمند چه می کنند؟ کار فرهنگی صحیح این است که انسان مؤمن، متخلق، انقلابی، معتقد به آرمانها، دوستدار کشور و نظام اسلامی و دارای بصیرت و عمق دینی و سیاسی تربیت شود.» 

 

جریان ضداسلامی با نفوذ در دانشگاه های کشور قصد استحاله ارزشهای اسلامی و قبح زدایی را دارد و متاسفانه عده ای از مسئولین دانشگاه ها و وزارت علوم توجه ای به این موارد نداشته و اتفاقات تلخی به وقوع پیوسته که باعث ناراحتی شدید رهبرانقلاب، علما و بدنه دانشجویی کشور شده است.

 

بعد از تذکرات مهم رهبرانقلاب تعدادی از مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم دست به کار شده و ابلاغیه هایی هم در مورد ممنوعیت برگزاری اردوهای مختلط و کنسرت های موسیقی در دانشگاه ها ابلاغ کردند.

 

اما طی روزهای گذشته دانشگاه آزاد پرند بار دیگر شاهد برگزاری مراسم موسیقی با حضور مختلط دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بود! این برنامه بصورت رسمی و به بهانه ی روز رادیو و با حضور مسئولین و ریاست این دانشگاه برگزار شده است. درحالی که پیش از این هم در این دانشگاه شاهد برگزاری برنامه ی موسیقی به مناسبت جشن های شعبانیه بوده ایم.

 

فیلم بخشی از مراسم دانشگاه آزاد پرند – اینجا

 

مسئولین دانشگاه آزاد پرند بخصوص آقای دکتر قمی – ریاست دانشگاه و منتخب اصلاح طلب مجلس دهم از شهرستان پاکدشت – باید توضیح دهند که با توجه به هشدارهای رهبرانقلاب در مورد عدم اجرای برنامه های فرهنگی غلط – از جمله برگزاری برنامه های اجرای موسیقی و خوانندگی – دلیل تکرار چنین اقداماتی چه بوده است و عوامل اصلی چنین تفکراتی در آن دانشگاه چه کسانی هستند؟

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. محمدرضا پاسخ

    اگر خوانندگی و موسیقی حرامه، همه جا حرامه
    اگر حلاله همه جا حلاله
    شما رو ارجاع میدم به خاطره ای از محسن هاشمی رییس صدا و سیما ی سابق درباره ی برخورده امام خمینی با حذف موسیقی قبل از افطار