شاهکار جدید فدراسیون وزنه‌برداری

وقتی سالن تمرین وزنه‌برداری به محل برگزاری کنسرت تبدیل می‌شود!

فدراسیون وزنه برداری برای کسب درآمد بیشتر سالن مسابقات وزنه برداری را به شرکتی اجاره داده که عمده فعالیت این شرکت برگزاری کنسرت و همایش ها است که این موضوع آسایش را از ملی پوشان وزنه برداری سلب کرده است.

به گزارش دانشجو خبر، ساختمان فدراسیون وزنه برداری واقع در ضلع غربی استادیوم آزادی است. این ساختمان دارای اتاق‌های تمرین و سالن برگزاری مسابقات در طبقه اول و اتاق‌های اداری و خوابگاه در طبقه دوم است و به گونه ای طراحی شده که دسترسی ملی پوشان به فدراسیون آسان باشد حالا خبر می رسد که فدراسیون وزنه برداری با مساعدت وزارت ورزش و جوانان و بخش خصوصی برای کسب درآمد بیشتر سالن برگزاری مسابقات را به شرکتی اجاره داده است که کار این شرکت هم برگزاری همایش و کنسرت است.

بنابراین سالن وزنه‌برداری با ظرفیت بیش از ۲ هزار نفر، با پیشرفته‌ترین امکانات صدابرداری، نورپردازی و … آماده برگزاری کنسرت شده است و این اتفاق آرامش را از ملی پوشان وزنه‌برداری گرفته است. با توجه به اینکه در این سالن کنسرت برگزار می‌شود و هر گروه موسیقی چندین ساعت زودتر به این سالن می آید تا سازهای خودشان را کوک کنند که همین موضوع هم باعث شده تمرینات وزنه‌برداران تحت تاثیر این موضوع قرار بگیرد و آنها هم برای برگزاری تمرینات خود آرامش لازم را نداشته باشند.

از طرفی دیگر معمولا مراسم هایی که در این سالن برگزار می شود تا پاسی از شب ادامه دارد و به قدری صدا در این سالن زیاد است که مانع خواب ورزشکاران می‌شود و گاها خودشان هم در این مراسم حضور پیدا می کنند!

فدراسیون وزنه برداری از مدت ها قبل با مشکلات مالی زیادی روبه رو شده است به طوری که در اردوی تیم ملی بزرگسالان هم این مشکل به حدی رسید که سهراب مرادی مجبور به ترک اردو شد و مابقی ورزشکاران هم به شدت از وضعیت موجود ناراضی بودند.

فدراسیون که برای کسب درآمد بیشتر و برطرف کردن مشکلات مالی این رشته اقدام به اجاره دادن سالن کرده تا بلکه بخشی ازمشکلات این رشته برطرف کند اما غافل از اینکه این موضوع شاید برای وزنه برداری درآمد داشته باشد اما عواقب خوبی برای تیم ملی نخواهد داشت، چرا که قهرمانان و ملی پوشان حاضر در اردو نیاز به شرایط مناسب دارند که در این شرایط با برگزاری کنسرت ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: آنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *