شریعتی‌نیاسر:

پیش‌شرط جذب دانشجویان در دوره تکمیل ظرفیت/ پذیرش دانشجویان یکپارچه شد

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام جزئیات پیش پذیرش دانشجویان در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، گفت: پذیرش دانشجویان در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اگر پیش از ابلاغ مصوبه باشد، ایرادی ندارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو خبر ، مجتبی شریعتی‌نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به این پرسش که تکلیف دانشجویانی که با تکمیل ظرفیت جذب دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند، چه می‌شود؟ در حالی که اعلام کردید که این اقدام غیر قانونی است، اظهار داشت: تکمیل ظرفیت بر اساس قانون سنجش و پذیرش یکپارچه شده است و به غیر از ۲ مقطع از سال دیگر نداریم.

وی درباره جزئیات بیش‌تر این خبر، افزود: اگر قبل از مصوبه دانشجویان جذب دانشگاه آزاد اسلامی شده باشند، ایرادی ندارد؛ این مصوبه قبل از سال ابلاغ شده است.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مقرر شده تا پذیرش و گزینش دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی به طور کامل توسط وزارت علوم صورت پذیرد؟ تصریح کرد: بله، درست است.

وی افزود: با دانشگاه آزاد به طور کامل هماهنگ هستیم و جای تشکر و تقدیر دارد که مسئولان دانشگاه آزاد، همکاری می‌کنند و ان‌شاءالله در آینده وضعیت بهتری درباره جذب دانشجویان خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *